Hacking ve IT Güvenliği Hakkında Bilgi Bankası

SecDocs, bigi teknolojilerinde güvenlik ve hacking konusuyla alakalı teknik makale, slayt-sunum, öğretici videolar ve sesli anlatım dosyaları yayınlayan oldukça zengin ve yararlı bir kaynaktır. Sitede şu an 163 güvenlik konferansından 2411 yazara ait 8155 doküman ve toplamda 530.8 GB’lık veri var.

Yüksek kalitede ve sürekli güncellenen Secdocs’a siz de kayıt olarak doküman ve bilgi yükleyebiliyorsunuz. Sitede paylaşılan tüm bilgiler etkinlikler, konferanslar ile Web’deki çeşitli kaynaklardan bir araya getirilerek makaleler, sunumlar, videolar ve ses dosyaları şeklinde kategorilendiriliyor.

 

Adres: http://www.secdocs.org

YAZAR:

Özel bir kurumda kıdemli bilgi güvenliği mimarı olarak çalışan M. Mekin Pesen, Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans ve Bilgi Güvenliği Mühendisliği yüksek lisans diplomaları ile CISSP, ECSA, CEH ve CCSA sertifikalarına sahiptir.
    

E-Bültene Kaydolun, Makaleler Posta Kutunuza Gelsin

Bu yazıyı başka hiçbir yerde ve şekilde yayınlayamazsınız ve/veya kullanamazsınız. Bu yazıyı kullanmanız, başka herhangi bir uyarıya gerek kalmadan her türlü hukuki sonucu daha en baştan kabul ettiğiniz manasına gelir.

Discussion

No comments yet.

Post a Comment