Güncel Güvenlik Zafiyetleri ve Bildirimleri Tek Bir Sayfada

TehditMetre, NIST zafiyet veri tabanında yayınlanmış son zafiyetleri, US-CERT güvenlik bildirimlerini, Microsoft’un güvenlik bültenleri ile son güvenlik tavsiyelerini, Expoit-DB ile SecurityFocus’ta çıkan son zafiyetleri ve USOM zararlı bağlantılarını tek bir sayfadan takip edebileceğiniz bir siber tehdit bildirim aracıdır.

 

tehditmetre-sayfa

 

TehditMetre aracı ile tek bir yerden en bilinen ve kritik önemdeki zafiyetleri, güvenlik bildirimlerini izleyebilirsiniz. Ayrıca Twitter üzerinden @threatmeter ile güncel tehdit akışına abone olarak son bildirimleri hızlıca alabilirsiniz. TehditMetre sayesinde güncel güvenlik zafiyetleri ile bildirimlerini siteden siteye dolaşarak öğrenmek yerine tek bir sayfası ziyaret ederek kolayca haberdar olabilirsiniz.

 

Adres: http://www.sibergah.com/tehditmetre/

YAZAR:

Özel bir kurumda kıdemli bilgi güvenliği mimarı olarak çalışan M. Mekin Pesen, Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans ve Bilgi Güvenliği Mühendisliği yüksek lisans diplomaları ile CISSP, ECSA, CEH ve CCSA sertifikalarına sahiptir.
    

E-Bültene Kaydolun, Makaleler Posta Kutunuza Gelsin

Bu yazıyı başka hiçbir yerde ve şekilde yayınlayamazsınız ve/veya kullanamazsınız. Bu yazıyı kullanmanız, başka herhangi bir uyarıya gerek kalmadan her türlü hukuki sonucu daha en baştan kabul ettiğiniz manasına gelir.

Discussion

No comments yet.

Post a Comment